Сортировач на дрехи, обувки и аксесоари

Ние сме сред водещите фирми в България за внос и търговия на едро и дребно с аутлет обувки, дрехи и аксесоари. Поддържаме на склад асортимент от над 200 хил. броя. Компанията разполага със собствен сортировъчен център в София. Ние развиваме и успешна външнотърговска дейност, като изнасяме своя асортимент за страни от Централна и Източна Европа и Азия.
Във връзка с разширяването на дейността си и повишаване обемите на работа, ние разрастваме своя екип и предлагаме постоянна работа в сортировъчния си център в гр. София.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
-средно образование
-отговорно отношение и позитивна нагласа към работата
-бързина,прецизност и отговорност при изпълнение на задълженията
-добри комуникативни умения и умения за работа в екип
-готовност за работа в събота по график
-дългосрочна ангажираност от ваша страна
-опит на сходна позиция се счита за предимство

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
отговаря за правилното изпълнение на възложените задачи:
-сортиране
-броене
-делене
-етикиране
Спазва вътрешно-фирмените правила

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
-начално обучение
-професионална и дружелюбна работна атмосфера
-работа на 2 дневни смени
-мотивиращо възнаграждение и допълнителни социални придобивки
-динамична и интересна работа

Ако обявата Ви е заинтригувала, моля изпратете актуална автобиография със снимка. Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 600 до 800 лева на месец

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Банско, ул Неофит Рилски 5

Дата:

11.02.2016

Организация:

Текспорт Трейдинг

Детайли за организацията:

Повече информация за Текспорт Трейдинг може да получите ТУК