Началник смяна и склад- София

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент – пазарен лидер в производството на популярни здравословни храни – търсим да назначим:

НАЧАЛНИК СМЯНА

Отговорности:

• Контролира и координира ежедневната работа на операторите;
• Извършва непрекъсната проверка на произвежданите продукти;
• Следи присъствието на операторите и попълва присъствена форма;
• Изготвя необходимите отчети и справки за ръководството.

Изисквания и задължения:

• Английски език на работно ниво;
• Предишен опит в производствено предприятие;
• Ръководен опит в ХВП е предимство;
• Опит в управление на екипи, организационни и комуникативни умения;
• Проактивност, способност за приоритизиране и планиране;
• Готовност за работа на дневни смени;

Ако имаш интерес, кандидатствай, за да получиш:

• Актрактивно заплащане, трудов договор и пълни осигуровки;
• Ежемесечни бонуси;
• Допълнителни ваучери за храна - 200 лв;
• Карта за допълнително здравно осигуряване;
• Топла, чиста и приветлива работна среда;
• Удобна локация за всички живеещи в района на Илиянци, Надежда, Модерно предградие, Връбница, Сердика, Обеля, Хаджи Димитър, Захарна фабрика и Банишора;

ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ ПОЗВЪНЕТЕ НА: 0882904405 / 0882362195

Позицията е подходяща за кандидати с опит като: началник смяна, тим лидер, ръководител, мениджър, отговорник, оператор, служител в производство, електроника и компоненти, зареждане, опаковане, подреждане, визуален контрол, ремонт, автомобилен сектор, монтажник, техническа поддръжка, складова дейност, логистика.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 392/02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

02.02.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК