CNC оператор- Благоевград

Изи Консулт е българска консултантска компaния, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент, водещ производител на медицински изделия(ортези, протези, инвалидни колички и др.), търсим да назначим оператор на CNC машина.

Задължения:

- настройва и управлява работата на боработващите центри с ЦПУ;
- зарежда програми и подбира инструментите, необходими за всяка обработка;
- настройва машините за осигуряване на оптимални машинни времена на всеки работен цикъл.

Изисквания:

- средно образование;
- опит на подобна позиция;
- опит на CNC машина;
- стремеж към постигане на добри резултати.

Предлагаме:

- отлично възнаграждение;
- възможност за кариерно развитие;
- работа в утвърдила се компания;
- сплотен колектив;
- работа на смени;
- удобна локация.

Ако имате интерес към тази позиция, не се колебайте да се свържете с нас.

Може да кандидатствате по обява, както и да ни се обадите или пишете по Вайбър: 088 200 8369 – Калина.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

29.03.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК