ИНЖЕНЕР СЕЛСКО СТОПАНСТВО

Описание

Частна Трудова Борса "МАРА - ДИСО" търси

ИЗИСКВАНИЯ:
- Висше образование по специалността
- Стаж по специалността - предимство

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Организира и ръководи поддръжката и експлоатацията селскостопанския инвентар
- Осъществява контрол при ползването на оборудването
- Контролира натоварването на оборудването и предлага график за извършване на ремонтни работи

РАБОТОДАТЕЛЯТ ПРЕДЛАГА:

- Месторабота - Карнобат
- Постоянен трудов договор, осигуровки.
- РВ - редовна смяна 8-16,30ч.
- Почивки - неделя
- Много добро и редовно заплащане
- Квартира
- Служебен автомобил

ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Автобиография /CV/ с актуална снимка, представени в офиса на агенцията - Бургас, ул.”Гладстон” 150, за кандидати от страната - изпратени на фирмения e-mail: maradiso_bs@abv.bg ; maradiso@abv.bg

тел: 0894 799 662

УСЛУГИТЕ НА ТРУДОВА БОРСА ”МАРА - ДИСО” СА НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНИ ЗА ТЪРСЕЩИТЕ РАБОТА ЛИЦА!

Всички документи ще бъдат разгледани конфиденциално, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
Лиценз за България - номер 1575 валиден до 03.04.2018

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

28.08.2015

Организация:

"МАРА-ДИСО" ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "МАРА-ДИСО" ЕООД може да получите ТУК