ЦПУ Оператор/Фрезист

Нашият клиент е голям производител на метални компоненти, които намират широко приложение – в автомобилната индустрия, мебелната индустрия, машиностроенето и други. С високите си стандарти за качество те са предпочитан партньор за редица международни компании. Във връзка с разширяването на дейността си фирмата търси да назначи мотивиран специалист на позицията:

ЦПУ ОПЕРАТОР/ФРЕЗИСТ

Основни отговорности:

- Управлява и контролира специални универсални металорежещи машини;
- Установява, настройва и закрепва базиращи, закрепващи, режещи и измервателни приспособления и инструменти към машините;
- Обработва плоски детайли и отвори с металорежещи машини;
- Извършва замервания за съответствие на обработения детайл с техническата документация;

Изисквания към длъжността:

- Подходящо образование – средно специално или висше;
- Професионален опит на сходна длъжност – 2 години;
- Отлична техническа грамотност при работа с ЦПУ машини и измервателни уреди;
- Отговорност, организираност и прецизност при изпълнение на поставените задачи;

Компанията предлага:

- Работа в стабилна и развиваща се компания;
- Трудов договор и пълни осигуровки;
- Много добро възнаграждение;
- Служебен транспорт за живеещите в Русе и Мартен;

Ако проявявате интерес, можете да се свържете с нас по имейл: martin.valchev@easyconsultbg.com

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Русе

Дата:

04.01.2016

Организация:

Easy Consult