Електроинженер

Описание

Вашите отговорности:
• Управление на правилното протичане на технологичния процес и спазване на зададените режими на производството, трансформирането, преноса и разпределението на електрическата енергия в ТЕЦ
• Електронно управление на процесите в производството
• Високоволтово електричество, техника на безопасност
• Електродвигатели, машини и съоръжения, задвижвани с електрически ток
• Отстраняване на възникнали производствени грешки или аварии

Вашият профил:
• Висше техническо образование – специалност „Електпроцентрали и мрежи”/ „Електрически инсталации”/”Електрообзавеждане на промишлени предприятия”
• Много добри теоретични познания по специалността
• Владеене на английски език на работно ниво
• Желание за придобиване както на практически, така и на нови теоретични познания
• Минимум 4-та квалификационна група
• Желание за работа в непрекъсваем процес (работа на смени)
• Осъзнат стремеж за професионална реализация в производствено предприятие

Нашето предложение:
• Динамична и отговорна работа в производствено предприятие, част от международна компания
• Кариерно развитие според постигнатите резултати
• Възможност за допълнителна квалификация

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Стамболийски

Адрес:

гр. Стамболийски, ул. Заводска 1

Дата:

28.06.2017

Организация:

Монди Стамболийски ЕАД

Повече информация за Монди Стамболийски ЕАД може да получите ТУК