Горски работник за Швеция

Фирма “Scandimark” търси да назначи горски работници за работа в Швеция.

• Месечно възнаграждение: около 3000 лева (нето).

• Начало на заетостта: 15/04/2016 г.

• Изисквания към кандидатите: Да са между 25 – 50 години и да имат опит с ХРАСТОРЕЗ. Търсят се отговорни, комуникативни и издръжливи личности способни да работят в екип.

• Задължения: Спазване на сроковете, качеството и производствените изисквания според зададените критерий.

• Удобства за кандидата: Осигурен безплатен транспорт и квартира.

При интерес изпратите автобиография с актуална снимка на е-мейл: a.yaneva@unitedpartnershr.eu като посочите за коя позиция кандидатствате!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

За повече информация се свържете в работно време (09:00ч. – 17:00ч.) с г-жа Янева на тел. 0877 844 845
Моля, да се обаждат само сериозни и мотивирани хора!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство

Гр. Хасково, Гр. Смолян, Гр. Пловдив, Гр. Пазарджик, Гр. Кърджали, Гр. Асеновград

Адрес:

София, бул. Александър Стамболийски 142

Дата:

19.04.2016

Организация:

United Partners HR
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за United Partners HR може да получите ТУК