Специалист производствено планиране

Международна машиностроителна компания търси за своя отдел за планиране и организация на производството опитeн и динамичен служител за позицията СПЕЦИАЛИСТ ПРОИЗВДСТВЕНО ПЛАНИРАНЕ.

Фирмата предлага отлични условия на труд, много добро заплащане и възможност за професионална реализация.

Задължения:
* Съставя план за работа на отделните звена в производството спрямо зададената програма.
* Съставя маршрутни карти за изработка на изделията.
* Прави заявки за необходимите суровини и консумативи.
* Контролира дейността на подизпълнителите.
* Следи за правилното протичане на производствения процес.
* Въвежда необходимата информация в ERP система и специализирани програми.
* Работи в екип с Ръководителя на производство.

Изисквания:
* Образование- висше техническо или икономическо.
* Отлична компютърна грамотност.
* Опит в работа с ERP система- предимство
* Добри организационни умения
* Предишен опит на подобна позиция или в областта на логистиката- предимство.
* Умение за работа в екип,точност и коректност

Ако считате,че имате необходимите знания и умения, моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

07.04.2016

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК