АСИСТЕНТ ЛОГИСТИКА И ВЕРИГА НА ДОСТАВКИТЕ- София

Ние сме HOMEMAX- утвърдена верига хипермаркети, предлагaща строителни материали и цялостни решения за дома- един от лидерите на пазара.

За Централния ни офис в гр. София, кв. Враждебна, бул. Владимир Вазов 83, търсим

АСИСТЕНТ ЛОГИСТИКА И ВЕРИГА НА ДОСТАВКИТЕ

Основни задължения:
• Организира вътрешни и международни транспорти
• Установява и поддържа контакти с транспортни фирми
• Установява и поддържа контакти с чуждестранни доставчици относно импорта
• Обработва документацията по транспортни заявки, фактури, застраховки и транспортни щети
• Подпомага ежедневната работа на Мениджърите асортимент
• Работи активно с партньори на дружеството и с държавните служби – доставчици, застрахователни дружества, митница, учреждения, регистрация на импорта и др.
• Изготвя справки и отчети

Изисквания към кандидата:
• Отлично ниво на владеене на MS Excel- задължително
• Работно ниво на английски език- мин. B1 по Общата европейска референтна рамка за езиците
• Прецизност, внимание към детайлите, спазване на зададени срокове
• Високо ниво на конфиденциалност и отговорност
• Отлични комуникативни и организационни умения
• Завършено висше образование- опит и образование в сферата на Логистика и верига на доставките не са задължителни, но ще се считат за предимство

Ние предлагаме:
• Коректни и дългосрочни трудови отношения
• Предизвикателна и динамична работа
• Работа в екип от доказани професионалисти и лидери в сектора
• Ваучери за храна до 200 лв. месечно
• Възможност за участие в програма Мултиспорт
• Карта за отстъпка в обектите на дружеството
• Допълнителен ден отпуск за стаж в компанията

Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви, изпратете Вашата автобиография директно онлайн. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27 април 2016.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

27.06.2024

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК