НАЧАЛНИК СМЯНА (ПРОИЗВОДСТВО)

Описание

Описание и изисквания:

Обслужва и наблюдава поточна линия от машини за производство на нов строителен материал - топлоблок;
Обслужва специализирани машини;
Извършва обработка и опаковка на готовото изделие;

Отговорности:
- Управлява и организира работния процес на ръководената от него смяна;
- Отговаря за правилното използване на оборудването и материалите;
- Отговаря за изпълнението на производствената програма;
- Осигурява изпълнението на всички процедури в производството и необходимите стандарти за качество;

Работникът е задължен да:
-Познава технологичния процес за производство на блокове;
-Извършва необходимата подготовка на машините за работа;
-Прави визуален контрол на продукция;
-Подрежда готовата продукция според вида на детайлите;

Изисквания :
Образование - средно-специално или средно-общо;
Стаж по специалността и професионален опит - не се изисква;

Опит в строителство (архетиктура) ще се счита за сериозно предимство;

Необходими документи :
Диплома за завършено образование;
Трудова книжка;

При интерес, моля, изпратете автобиография и мотивационно писмо на info@toploblock.eu

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Руски език

Образование:
Средно-специално

Профил:
Строителство, Архитектура

Специални умения:
Владеенето на РУСКИ език ще се счита за сериозно предимство; Опит в строителство (архетиктура) ще се счита за сериозно предимство;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1100 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Добрич, Гр. Варна

Адрес:

Варна, 12-та ул Прибой 21

Дата:

13.04.2016

Организация:

TOPLOBLOCK

Детайли за организацията:

Повече информация за TOPLOBLOCK може да получите ТУК