Товарач за Хасково

Описание

Еконт Експрес ООД търси товарач на половин работен ден.

Задължения:
- извършва товаро-разтоварна дейност на пратки – физически и със специализирана техника;
- разпределя и подрежда пратките, които трябва да се натоварят и разтоварят;
- изпълнява указания и разпореждания на ръководител смяна;
- носи отговорност за нанесени щети върху инвентара и материалите и пратките;
- отговаря за качественото изпълнение на възложената работа;
- пратките се товарят по еталон и разтоварят от камион за регламентирано време;

Изисквания:
- средно образование;
- умение за работа в екип и динамична среда.
- възможност за половин работен ден.

Необходими документи:
- автобиография (с вписани телефони на предишен работодател);
- копие от диплома за завършено образование;

Документи се подават лично на адрес:
гр. Хасково, Източна индустриална зона, бул. Съединение №64. Лице за контакт: Наско Хусков

Еконт Експрес ООД предлага:
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- основна работна заплата - 210 лв. бруто;
- индивидуална премия в зависимост от натоварените камиони в размер до 500 лв бруто;

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Хасково

Адрес:

бул. Тутракан 11, Русе 7000, Русе

Дата:

23.03.2016

Организация:

Еконт Експрес

Детайли за организацията:

Повече информация за Еконт Експрес може да получите ТУК