ОТГОВОРНИК СКЛАД

Ние сме утвърдена мебелна фирма, която поради значително увеличаване на обема на работа, търси за производствената си база, отговорна личност за позиция

Отговорности:
* приема, съхранява и предава на стоки и материали
* отпуска стоки и материали
* следи качеството, количеството и комплектността на постъпващите в склада стоки и материали и съответствието им с придружителните документи
* следи за състоянието на съхраняваните стоки и материали и прави предложения при възникнали проблеми

Изисквания:
* познания за работа със складова програма;
* опит на подобна позиция;
* прецизност, концентрация и внимание към детайлите;

От нас очаквайте:
* разнообразна работа в утвърдена фирма
* възнаграждение, обвързано с Вашите качества;

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София

Дата:

24.03.2016

Организация:

ВАЛИЯН ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВАЛИЯН ООД може да получите ТУК