Специалист доставки, Велико Търново

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

JobTiger е кариерен сайт и HR компания с над 15 години доказан професионализъм и новаторство в услугите по подбор, HR консултации, HR събития и обучения.

За наш клиент, водеща производствена компания, търсим:

Предимства:
• Най-добрата компания в Европа в своя бранш.
• Политика, в основата на която стои качеството на продуктите, без компромиси.
• Сплотен и мотивиран екип от ориентирани към резултатите професионалисти.

Основни отговорности::
• Контакт и комуникация с доставчици на компанията за осигуряване на материали и суровини за производството.
• Преглед на наличности, изготвяне на поръчки и проследяване на статуса им, обработване на рекламации.
• Водене на архив за спецификации на материалите и изготвяне на прогнози на база потребление.
• Работа с ERP Microsoft Navision за създаване, актуализиране и проследяване на поръчки, доставчици, артикули и др.

Изисквания към кандидата::
• Опит в сферата на снабдяването и/ или в международна среда ще се счита за предимство.
• Висше икономическо или техническо образование.
• Много добро ниво на владеене на английски език.
• Много добра компютърна грамотност.
• Умения за работа в екип, внимание към детайлите и аналитично мислене.
• Инициативност и желание за развитие.

Какво предлага компанията:
• Отлична работна среда с възможности за постоянно усъвършенстване и развиване на уменията Ви.
• Възможност да приложите познанията си на практика.
• Много добри условия на работа.

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване!

Благодарим предварително за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 1604, 07.06.2013 - 07.06.2018.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Производство
Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. гр.Велико Търново

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

29.03.2016

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК