ЕЛЕКТРОКАРИСТИ

„Флекс Джоб" ООД, е агенция специализирана в осигуряването на временна заетост, администриране и подбор на персонал. Основана в началото на 2006 г. по холандски модел и с холандско участие, фирмата основна наша цел е да предоставяме гъвкави решения, съобразени с промените в работния процес и трудовия пазар.

За нашия дългогодишен клиент "КАМЕНИЦА" АД , търсим „ЕЛЕКТРОКАРИСТИ” – сезонна позиция, с възможност за постоянна.

Изисквания:

- Документ за придобиване или признаване на правоспособност за работа с електрокари и мотокари в предприятията
- Задължителен опит в управление на електрокар

Основни задължения:

- Управлява електрокар;
- Превозва и товари материали и продукция;

Нашето предложение:

- Работа на трудов договор с мотивиращо възнаграждение и допълнителен социален пакет;

Ако нашето предложение, представлява интерес за вас, моля изпратете подробна автобиография.
съгласно ЗЗЛД, Флекс Джоб ООД е регистратор на лични данни и като такъв се ангажира да съхранява и не разпространява изпратените от вас данни. Те ще бъдат използвани само за настоящия подбор.

"Флекс Джоб" ООД притежава Удостоверение за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа с № 50, валидно до 06.06.2018 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Хасково

Адрес:

ул. Георги Бенковски 37, София 1000, София

Дата:

07.04.2016

Организация:

Flexjob

Детайли за организацията:

Повече информация за Flexjob може да получите ТУК