Бариста / Барман за кафе-бар

Кафе-бар "Амо Ла Вита" търси ентусиазиран и талантлив Бариста - Барман, който да се присъедини към нашия екип. Ние сме уютен кафе-бар в центъра на София, който се стреми да предложи на нашите клиенти неповторимо изживяване. Изкуството за приготвяне на кафе се слива с италианска елегантност. Ние предлагаме на нашите клиенти да се докоснат до Италия с внимателно подбрани италиански напитки, вкусни солени и сладки изкушения в приятна обстановка.

Отговорности:
Приготвяне и сервиране на кафе, чай, коктейли и други напитки според стандартите на кафе бара
Обслужване на клиенти с усмивка и внимание към техните нужди
Поддържане на чистота и ред в работното място
Сътрудничество с екипа за подобряване на качеството на обслужване
Изисквания:
Предишен опит в обслужването на клиенти или в бариста работа е задължително
Знание и умения в приготвянето на кафе и други напитки
Отлични комуникативни умения и способност за работа в екип
Отговорност и приятелско отношение към клиентите
Работа на касова зона - работа с касов апарат, ПОС терминал, финансова и материална отчетност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
- Позитивна, приветлива и комуникативна личност; - С интерес и висока мотивация за работа с клиенти; - Умеете да работите както в екип, така и самостоятелно; - Търпелив, тактичен и дипломатичен; - Със стремеж към постигане на индивидуални резултати

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София

Дата:

14.05.2024

Организация:

Амо Ла Вита ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Амо Ла Вита ЕООД може да получите ТУК