ОРГАНИЗАТОР ОТДЕЛ МОДЕЛИЕРНА

Описание

Основни задължения:
- Ръководи, организира и контролира работата на отдела;
- Отговаря за техническите решения, свързани с изработването на кройките;
- Отговаря изцяло за планирането и резултатите от работата на отдела;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с дейността му.

Изисквания към кандидатите:

- НАЙ-МАЛКО ТРИГОДИШЕН ОПИТ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ. Предимство е опит във фирма работеща за износ;
- Отлични познания по конструиране на дамско и мъжко облекло;
- Висше образование по специалностите “Техника и технология на текстила и облеклото”, “Моделиер-конструктор”, “Дизайн, техника и технологии в текстила” или сходни такива ;
- Отлични умения за работа с CAD/CAM система ( създаване на кройки , размножаване и нареждане на настили );
- Отлични организаторски способности;
- Компютърни умения – работа с Word и Excel;
- Способност да запазва адекватни професионални реакции в стресови ситуации;
- Позитивна нагласа и умения за работа в екип;
- Ползването на английски или италиански език е преимущество.

Фирмата предлага:
Мотивиращо възнаграждение обвързано с резултатите от работата.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка.

Одобрените за събеседване кандидати ще бъдат поканени на интервю в гр.Дряново

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Дряново

Дата:

13.04.2016

Организация:

Дони Стайл ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дони Стайл ЕООД може да получите ТУК