ПРИЕМЧИК ГОТОВА ПРОДУКЦИЯ

Описание

Отговорности :

- Приема, съхранява, разпределя и предава готова продукция към съответните отдели;
- Контролира количеството на постъпващата в склада готова продукция и съответствието и с придружителните документи;
- Оформя необходимите документи при приемане и предаване на готовата продукция;
- Отговаря за навременното и правилно издаване на готовата продукция;
- Изготвя необходимите справки и отчети.

Изисквания

- Средно или висше образование;
- Отлично владеене на Word и Excel ;
- Най-малко 2 години професионален опит на подобна позиция ;
- Прецизност в работата с документация ;
- Способност за планиране, анализиране и самостоятелно организиране на дейността.

Фирмата предлага:
Мотивиращо възнаграждение обвързано с резултатите от работата.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка.

Одобрените за събеседване кандидати ще бъдат поканени на интервю в гр.Дряново

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 700 до 900 лева на месец

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Дряново

Дата:

13.04.2016

Организация:

Дони Стайл ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дони Стайл ЕООД може да получите ТУК