РЪКОВОДИТЕЛ КРОЯЛЕН УЧАСТЪК

Описание

Отговорности:
- Отговаря за цялостната дейност на поверения му кроялен участък;
- Планира, организира и контролира производствените процеси кроене и сортиране;
- Решава възникналите в процеса на кроене технологични и технически проблеми ;
- Изготвя и съхранява производствено-техническата документация в кроялен участък;
- Анализира производствените резултати и предлага мерки за увеличаване ефективността на производството.
Изисквания:
- Подходящо средно или висше техническо образование;
- Най-малко 3 години професионален опит на сходна позиция;
- Предимство е практическия опит в процеса на кроене;
- Организационни и управленски умения;
- Способност за бързи и адекватни реакции в различни прозводствени ситуации.

Фирмата предлага:
- Мотивиращо възнаграждение обвързано с резултатите от работата.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка.

Одобрените за събеседване кандидати ще бъдат поканени на интервю в гр.Дряново

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 600 до 900 лева на месец

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Дряново

Дата:

13.04.2016

Организация:

Дони Стайл ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дони Стайл ЕООД може да получите ТУК