Работник в Чехия

Чехия - работа в складови бази за мъже и жени до 50 год. Работата не е сезонна а постоянна и търсим сериозни и отговорни хора. Не е задължително владеенето на език. Получавате 100% гаранция за сигурност и коректност от наша страна.
Заплащане 100 крони/час, 1100 ЕВРО/месец , осигурена квартира, трудов договор, осигуровки по чешкото законодателство, които са валидни за България.
Изисквания:
- Възраст до 50 год.
- Умения и желание за работа в екип
- Отговорност, ескпедитивност и отговорно отношение към работата
- Готовност за работа в динамична среда
Вашите задължения ще са:
- Окомплектоване и стиковане на артикули
- Организация и подреждане на складовото пространство
- Приемане и изпращане на стоките в и от склада
- Следите и отговаряте за изрядния външен вид на приеманата или изпращаната стока
- Изпълнение на други задължения, свързани с длъжността
Ние ви предлагаме:
- Добро възнаграждение, 100 крони/час – 1100 EUR/месец
- Работа на трудов договор
- Осигуряване според изискванията на чешкото законодателство
- Осигурена квартира - БЕЗПЛАТНА
- Аванси всяка седмица до заплата.
Тел: 0877 899 746

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Държава:

Друга държава

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. София, жк.Дружба, район Искър, бл.235

Дата:

04.05.2016

Организация:

Euro Consulting LTD

Повече информация за Euro Consulting LTD може да получите ТУК