Работници в производство

Описание

РАБОТНИЦИ ПРОИЗВОДСТВО
ТЕД – БЕД ЕАД е един от международните лидери в производството на висококачествени матраци, легла и други продукти за спалнята. С отношение към детайла, безкомпромисен контрол на качеството и неуморен труд, вече повече от 20 години ТЕД осигурява спокоен и здравословен сън на своите клиенти в България и по света. Непрекъснато се подобряваме и разрастваме, водени от желанието да сме силни, винаги по-добри и успешни. Нашият екип е съставен от мотивирани, амбициозни, целеустремени, организирани и енергични личности.
С награда за "Любима марка на българския потребител" на България в категория - "Българска марка"," Интериор и обзавеждане" и " Иновативни марки" за 2016 година.

За динамичното ни развитие, ние търсим:

ИЗИСКВАНИЯ:

Основно или средно образование;
Умения за работа в екип, отговорност, сръчност и бързина при изпълнение на поставените задачи;
Готовност за работа на смени;
Опит в производствено предприятие е предимство.

ОТГОВОРНОСТИ:

Работа с производствено оборудване
Извършва различни технологични процеси
Спазва работните инструкции и правилата за безопасна работа
Отговаря за правилната експлоатация на съоръженията, с които работи
Подпомага екипа с който работи и държи на екипността в работата
Извършва ежедневно почистване на машината или съоръжението, с което работи, поддържа го в чисто и изправно състояние.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

Стабилност и перспектива за развитие;
Коректност и прозрачност при трудови взаимоотношения;
Добро заплащане и стимулиращи социални придобивки;
Осигурен безплатен транспорт;

Моля, изпратете Вашата Автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Фирмата гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство
Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Пловдив, Голямо конарско шосе

Дата:

25.06.2018

Организация:

ТЕД-БЕД ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ТЕД-БЕД ЕАД може да получите ТУК