Ръководител екип за подбор на персонал

UpSkill е агенция за подбор на персонал, готова да направи всичко възможно, за да Ви помогне да намерите най-добрата възможност за работа. Нашият екип от експерти е с 15 години опит в консултирането и осигуряването на дългосрочна подкрепа при търсене на нова работа.

За наш клиент търсим опитен и мотивиран

Успешният кандидат ще отговаря за организацията на екипа по подбор, комуникацията с основни клиенти и партньори, както и активното развиване на процесите между отделите в компанията.

Локация: София, България

Основни отговорности:
• Организира и координира екип от консултанти
• Следи за спазването на процесите на външна и вътрешна комуникация, управление и администриране на проекти
• Организира и координира кампании по подбор
• Следи за правилното администриране на база данни и изготвя релевантни справки и репорти
• Анализира пазарната ситуация на локално и национално ниво с цел разработване на план за действие за постигане целите на екипа

Основни изисквания:
• Минимум 1 година опит в управлението на хора, задаване на цели и спазване на крайни срокове
• Отлични умения с MS Excel – включително използване на формули, функции и репорти (vlookup; pivot tables)
• Английски език на добро работно ниво
• Предходен опит в подбор, администрация, маркетинг или бизнес анализи се счита за предимство

Личностни характеристики:
• Силни комуникативни умени, фокус към постигане на резултати
• Аналитично и проактивно мислене
• Приоритизиране, внимание към детайлите и едновременно aдминистриране на множество процеси.
• Позитивно и конструктивно отношение към хора, задачи и процедури

Нашето предложение:
• Отлично възнаграждение и възможност за развитие
• Допълнително здравно осигуряване и социални придобивки
• Сплотен екип и приятелска работна атмосфера
• Интересна и предизвикателна роля в една от най-бързо развиващите се български компании
• Придобиване на опит в комуникацията и реализиране на проекти с едни от най-големите български и международни работодатели от различни индустрии

При интерес моля изпращайте автобиография чрез бутона за кандидатстване. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Лиценз No.2826. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, жк. Дружба 2

Дата:

02.07.2024

Организация:

UpSkill Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за UpSkill Ltd. може да получите ТУК