Монтажник фотоволтаични системи за България

Описание

ОТГОВОРНОСТИ:
- Товарене и разтоварване на материали
- Монтиране на метални конструкции
- Монтиране на соларни панели
- Полагане на кабели
- Почистване на работната площадка, след приключване на работа
- Спазване на графици за работа и указания на ръководния персонал
- Спазване на безопасни и здравословни изисквания за работа
- Опазване на сградите, имуществото и материалите на всички участници в съответния проект
- Надлежна поддръжка и съхранение на предоставените инструменти и уреди за работа

ИЗИСКВАНИЯ:
- Опит и познаване на инсталационни практики и материали в областта на фотоволтаични системи се счита за предимство
- Възможност за командировки в страната и чужбина
- Готовност за работа в екип
- Активен шофьор (кат. В) се счита за предимство
- Добра физическа подготовка и трудови навици
- Умения за оперативна работа с механизация се считат за предимство;
- Опит със слаботокови инсталации се счита за предимство

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Трудов договор, социални и здравни осигуровки
- Работно облекло и лични предпазни средства
- Подсигуряване на квартири
- Мотивиращо заплащане
- Бонуси при изпълнени цели
- Платен годишен отпуск
- Въвеждащо обучение
- Работа в млад и амбициозен екип
- Служебен транспорт

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 4000 лева на месец

Категория:

Инфраструктура
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.06.2024

Организация:

Комюникейшън консултинг ООД

Повече информация за Комюникейшън консултинг ООД може да получите ТУК