Служител качествен контрол

„Palirria Bulgaria” Ltd е основана през 2000 г., като част от „Palirria Group”. Днес ние сме едни от най-големите износители на готови за консумация ястия и гордо заемаме позиция № 1 производител на сарми в света. Продуктите на „Palirria” са разпространени в повече от 40 страни по света и общо годишно производство е над 17.000 тона. Нашата мисия е да поддържаме растежа си чрез удовлетвореността на клиентите, иновациите, качество и задоволяване на глобалните очаквания.
Ние търсим за нашия екип, динамична и силно мотивирана личност за позицията Служител качествен контрол за производствената ни база в гр. Нова Загора.

Основни задължения:
- Осъществява контрол върху качеството на готовата продукция, произведена от дружеството;
- Съблюдава за правилното изпълнение на вътрешните процедури и техническите изисквания при работа;
- Осигурява ниво на качеството по време на работния процес, съгласно процедури и правила, въведени в компанията;
- Дегустира вкусовите качества на продуктите;
- Следи за недопускане на продукция с отклонения;
- Проверява зададените параметри на продукта в различните етапи на производството;
- Осъществява входящ и изходящ контрол на суровини и готов продукт;
- Проверява хигиената във всички отдели и точността на измервателните уреди;

Изисквания:
- Подходящо образование в областта на хранително-вкусовата промишленост или минимум 3 години професионален опит в областта;
- Компютърна грамотност (MS Word, Excel);
- Владеенето на английски език ще се счита за предимство, но не е задължително изискване;
- Спазване на фирмените стандарти;
- Готовност за работа на смени.

Ние предлагаме:
- Приятна работна атмосфера, голям екип на международна компания с международни практики;
- Дългосрочен трудов ангажимент;
- Сериозно и отговорно отношение към своите служители;
- Трудов договор с осигуровки върху пълното трудово възнаграждение.

За да кандидатствате, моля изпратете Вашата професионална автобиография.
Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Хранително-вкусова промишленост

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Нова Загора

Адрес:

Нова Загора улица Просвета 2А

Дата:

04.01.2017

Организация:

\"Палиррия България\" ЕАД

Повече информация за \"Палиррия България\" ЕАД може да получите ТУК