Електрокарист

Задължения:

- Подреждане и пренасяне на продукция от производството към склада;
- Товарене, разтоварване на продукцията в склада;
- Отговорност за поддържане на добри хигиенни условия в склада;
- Поддръжка на електрокара в добро техническо състояние.

Изисквания:

- Средно образование;
- Свидетелство за управление на електрокар;
- Висока степен на отговорност и самодисциплина;
- Опит на сходна позиция е задължителен;
- Способност за динамична работа при сменен режим на работа;
- Готовност за работа на две смени - дневна /08.00-20.00ч./и нощна /20.00ч.- 08.00ч./ ;
- Работните смени са определени в месечен график.

Фирмата предлага:
• ОСИГУРЕН СЛУЖЕБЕН ТРАНСПОРТ ОТ МЕТРОСТАНЦИЯ КОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ / ЦЕНТРАЛНА ГАРА И ГАРА СЕВЕР ДО ЗАВОДА на адрес гр. София бул. Илиянци 12-14;
• Дългосрочно и сигурно работно място в утвърдена производствена фирма;
• Коректност и възможност за професионална изграждане.

Ако това е търсената от Ваc позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашата автобиография. Личните Ви данни са защитени съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Илиянци 12-14

Дата:

07.11.2017

Организация:

Кремио ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кремио ЕАД може да получите ТУК