РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТИ

Търсим за екипа си отговорна, мотивирана и комуникативна личност за позиция

РЪКОВОДИТЕЛ – ПРОЕКТИ ЗА БЪЛГАРИЯ И ЕВРОПА

Отговорности:
* ръководи изпълнението на всички аспекти на разнообразни проекти;
* управлява използването на необходимите за изпълнението на проекта ресурси;
* отговаря за официалната кореспонденция по проекта и комуникацията ;

Изисквания:
* завършено подходящо образование;
* немски език – писмено и говоримо;
* втори език – английски - писмено и говоримо;
* познаване технологията за производство на мебели;
* техническа грамотност, разчитане на чертежи;
* опит в производството на мебели - предимство;
* способност за работа в екип;
* прецизност, добра концентрация и внимание към детайлите;

От нас очаквайте:
* интересна и разнообразна работа в утвърдена фирма
* индивидуално възнаграждение, обвързано с Вашите качества;

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София

Дата:

31.08.2016

Организация:

ВАЛИЯН ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВАЛИЯН ООД може да получите ТУК