Oператор на широкоформатен принтер

Администрира, профилира и управлява цифрова система за печат;
Следи за изправното функциониране на машината;
Локализира проблеми, свързани с експлоатацията на системата;
Осъществява диагностика и обновяване на софтуера;
Работа с дигитален, широкоформатен принтер;

Работа с печатащо-режещ плотер и ламинатор;
Работа с ПВЦ фолиа, винили, плоскости и др. медии и довършителни процеси към тях;
Работа с клиенти (обслужване, консултация и приемане на поръчки);
Следи технологичните изисквания за качествено изпълнение на поръчките;
Попълва необходимата документация;
Други конкретни задачи, свързани с длъжността.

Изисквания:
Познаване на спецификата на широкоформатния печат и довършителните работи към него;
Отлични компютърни умения и работа с Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw;
Предходен опит на подобна длъжност - не по-малко от 1 година;
Да е технически грамотен, сръчен, да анализира ситуациите и взима решения в случаите на технически отклонения; да е отговорен и прецизен в действията си; да е инициативен в рамките на правомощията си;
Работа в екип
Познания по английски е предимство;
Шофьорска книжка кат. В

Компанията предлага:
Трудов договор за пълно работно време според Кодекса на труда;
Възможности за развитие;
Работа в динамична среда;
Участие в съвременно, високотехнологично производство.

ДОКУМЕНТИ, ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- автобиография с подробно и коректно описание на квалификациите, уменията и способностите;
- актуална снимка;
- препоръки (писмени или по телефон) - при поискване.

Кандидатури, без задължителните документи за кандидатстване, няма да бъдат разглеждани.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Пловдив, ул. Борба 21

Дата:

26.09.2016

Организация:

Колор принт БГ ЕООД

Повече информация за Колор принт БГ ЕООД може да получите ТУК