Оператор на лазер машина

Нашият клиент е производител на метални компоненти, които намират широко приложение – в автомобилната индустрия, мебелната индустрия, машиностроенето и други. С високите си стандарти за качество те са предпочитан партньор за редица международни компании. Във връзка с разширяването на дейността си фирмата търси да назначи квалифицирани и прецизни в работата си кандидати за позицията:

РАБОТНИК, ОПЕРАТОР НА ЛАЗЕР МАШИНА

Основни отговорности:
- Приемане и обработване на техническа документация за лазерен разкрой;
- Извършване на операции по лазерен разкрой на детайли;
- Проследяване качеството на готовата продукция.

Вие сте подходящият кандидат, ако имате:
- Средно специално или висше техническо образование;
- Умения за разчитане на техническа документация и работа с CAD/CAM системи;
- Внимание към детайлите и отговорно отношение към поставените задачи;
- Опит в работата със CNC машини ще се счита за предимство.

Компанията предлага:
- Условия за дългосрочна реализация в развиваща се фирма;
- Работа на смени;
- Конкурентно възнаграждение;
- Допълнителни социални придобивки и безплатен транспорт за живеещите в Русе и Мартен.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля, не се колебайте да кандидатствате с актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Услугите на Изи Консулт са безплатни за кандидати!

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

28.09.2016

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК