Производствени работници Бетонови Изделия

ТЕХНОСИМ ЕАД е част от водещо холдингово дружество на българския пазар.
Дружеството е специализирано в производството на бетонови изделия – паважи и керемиди /покривни системи/. Производствена база е базирана в квартал Враждебна в гр. София, а производството стартира през 2008 година.
За седем години успяхме да се наложим като един от пазарните лидери в производството на бетонови изделия.
Във връзка с разширяване на производствените мощности на дружеството предлагаме уникалната възможност за професионална реализация на мотивирани и амбициозни млади хора, които са избрали да продължат развитието си в България, като станат част от нашия успешен екип.

Ако търсите предизвикателства и сте готови да се докажете в реална динамична среда Ви предлагаме да станете част от успешния ни екип, заемайки позицията:

ПРОИЗВОДСТВЕНИ РАБОТНИЦИ БЕТОНОВИ ИЗДЕЛИЯ
Ref.N

Изисквания:
• Средно образование;
• Опит в производството на бетонови изделия /настилки или керемиди/ е препоръчителен, но не и задължителен;
• Технически/механични познания;
• Умения за работа с ръчни инструменти;
• Добра физическа форма и умения за работа с тежести, свързано с преместването на изделия;
• Сръчност и стремеж към постигане на изискваното качество;
• Отговорност и прецизност в работата;
• Желание за развитие, коректност, съзнателност;

Основни отговорности:
• Изпълнява различни производствени операции по оформяне на произвеждането изделие на всеки етап от производствения процес;
• Проверява визуалното състояние и качеството на готовата продукция и при нередност предприема съответните действия;
• Спазва технологичните изисквания, свързани с производството на продуктите;
• Изпълнява ръчни операции по оформяне на произвежданото изделие;
• Извършва операции по пренасяне и товаро-разтоварни дейности по време на производствения процес;
• Подрежда готова продукция;
• Опакова готовата продукция;
• Обслужва, управлява и поддържа производствените машини с които работи съгласно зададените изисквания;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи от прекия ръководител

Място на работа: кв. Враждебна, гр. София
Режим на работа: Работа на смени

Ние предлагаме: Първоначално обучение за работа със съответното производствено оборудване, съобразно отговорностите на длъжността; Модерна и високо технологична среда на работа;
Дългосрочна заетост; Стабилност и възможност за развитие; Осигурени средства за транспорт

Необходими документи за кандидатстване: Автобиография и мотивационно писмо.

Документите се подават по електронен път

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас, ако считате,че отговаряте на посочените изисквания и сте готови да приемете предизвикателството, моля изпратете автобиография не по-късно от 15 Октомври 2016 година;

Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
Желания за работа, мотивация, физическа издръжливост.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ул. Доспат 2

Дата:

30.09.2016

Организация:

Техносим ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за Техносим ЕАД може да получите ТУК