Машинен инженер

Присъединете се към Монди и разгърнете своя истински потенциал в нашата международна група за производство на хартия и опаковки, в която работят 25.000 колеги в 30 страни по цял свят. Основните производствени мощности на Монди са разположени в Европа, Русия, Северна и Южна Америка и Южна Африка.
За завода в гр. Стамболийски търсим:

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР

Вашите отговорности:
• Планира, организира и контролира профилактичната, превантивна и аварийна поддръжка на оборудването;
• Разработва бюджета за ремонтна дейност и следи разходите по него;
• Разработва плановите графици за ремонт;
• Обезпечава машините с резервни части, консумативи и инструменти;
• Отговаря за спазването на бюджетната рамка за планираните и непланирани престои на оборудването.

Нашите изисквания:
• Висше техническо образование – машинен инженер;
• Много добри теоретични познания по специалността;
• Опит в планирането, организирането, изпълнението и контрола на ремонтна дейност се смята за предимство;
• Владеене на английски език се смята за предимство;
• Компютърни умения - MS Office.

Други:
• Много добри организационни умения;
• Умения за управление на хора и работа в екип;
• Позитивна, прагматична и ориентирана към решения личност;
• Способност за работа под напрежение;
• Работа в условия на непрекъснат производствен процес;
• Енергия и мотивация за придобиване на нови знания и умения и поемане

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Стамболийски

Адрес:

гр. Стамболийски, ул. Заводска 1

Дата:

28.06.2017

Организация:

Монди Стамболийски ЕАД

Повече информация за Монди Стамболийски ЕАД може да получите ТУК