Заварчик (кораби/нефтени платформи)

AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал.

Търсим за наш клиент заварчици със сертификат GR6, 135,138/136, 111.

Изисквания към кандидатите:

- Опит като заварчик - не по-малко от 1 година в последния период;
- Опит с полуавтоматично заваряване с телоподаващо устройство по процедура 136 (с дебелина на метала от 10 mm);
- Опит при работа с черни метали и неръждаема стомана на кораби, нефтени платформи;
- За предпочитане наличие на сертификат GR6;
- Владеене на чужд език руски или английски - предимство;
- Възможност за командировки;
- Инициативност, ориентация на резултат, отговорност, системно мислене

Отговорности:

- Производство на различни метални конструкции;
- Ремонт и строителство на кораби / нефтени платформи;
- Монтаж на тръбопровод (черен метал, неръждаема стомана) в посочените съоръжения;

Ние Ви предлагаме:

- Работното време: 40 до 50 работни часа на седмица, обикновено по 8 часа на ден
- Трудов договор за работа с включени всички законови данъци и осигуровки
- Отлично заплащане в зависимост от квалификацията на кандидата (от 8 до 10 евро на час)
- Платен годишен отпуск
- Квартира, работно облекло и инструменти;
- Поемане на транспортните разходи по време на командировките

Предлаганите услуги са напълно безплатни за кандидатите!

Ако проявявате интерес, моля изпратете подробно CV чрез бутона "Кандидатстване" или се обадете на телефон 0895652795.

С одобрените по документи кандидати ще се свържем по телефона за провеждане на предварително интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Данните, които ни предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

"AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ" ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал за български и чуждестранни работодатели. Лиценз № 1477/валиден до 23.07.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Металургия и минно дело

Гр. Ямбол, Гр. Хасково, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Русе, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Варна, Гр. Бургас

Адрес:

София 1680, ул. Борово № 52A

Дата:

06.03.2017

Организация:

RJF Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за RJF Bulgaria може да получите ТУК