СЪТРУДНИК ЗАЯВКИ И РАБОТА С КЛИЕНТИ

Нашият клиент е утвърдена българска дистрибуторска фирма, работеща в областта на бързооборотните хранителни продукти. Компанията е представител на български и чуждестранни производители на хранителни продукти.

Изисквания:
Висше образование
Опит на подобна позиция минимум 1-2г. (предимство е в бранш бързооборотни продукти)
Опит в обработка на поръчки и заявки към доставчици
Опит в работа със складов софтуер, WORD, Excel

Отговорности:
Приема заявки от клиенти по телефона и ги въвежда в складова програма
Следи количествата и сроковете по групи продукти в програмата и изготвя заявки към доставчиците
Прави ежедневни справки за наличностите

Условия: Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна търговска фирма. Трудов договор, много добро заплащане. Местоработата е в район Дружба, Слатина

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография и снимка. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 1414 до 09.03.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Нови Искър обл. София

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

02.03.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК