ГЛАВЕН ТЕХНОЛОГ / ПРОИЗВОДСТВЕН МЕНИДЖЪР

Уайзър е водеща, международна компания, специализирана в подбор на специалисти на
високо и средно мениджърско ниво.
Компанията е част от Gi Group – световен лидер в областта на човешките ресурси, с офиси в повече от 40 страни в Европа, Азия и Америка.

За наш клиент - производствена компания в областта на текстилното производство търсим

Основни задължения:

• Контролира спазването на технологията на производство и работата на оборудването за производство на облекла;
• Участва при анализиране качеството на продукцията;
• Участва при внедряване на нови изделия или технологии, ново оборудване, нови инструменти и екипировка;
• Контролира спазването на технологичната дисциплина;
• Организира осигуряването на материали;
Разработва предложения за усъвършенстване на технологичното равнище на производството;
• Участва при обучението и повишаване квалификацията на работниците и служителите при усвояване на нова техника и технология;
• Анализира разхода на суровини и материали и съответствието им с технологичната документация.

Необходима компетентност при изпълнение на длъжността:

1. Трябва да познава:

• Нормативните актове и стандарти за технологичните и качествени характеристики на производството;
• Реда и изискванията за извършване на технологични замени на суровини и материали;
• Нормативните изисквания за охрана на труда и противопожарна охрана;
• Компютърните и други автоматизирани системи за извършване на технологичен контрол на производството.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Образование: висше техническо в областта на текстила
• Друга квалификация: работа с компютър и добро владеене на английски език.
• Професионален опит: над 3 години трудов стаж по специалността.

Компанията предлага:

• Работа във фирма със стабилен ръст
• Възможност за професионално израстване;
• Атрактивно заплащане;
• Допълнителни социални придобивки.

Ако предложението представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, моля да
изпратите актуална автобиография.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с
одобрените по документи кандидати. Уайзър притежава лиценз №1482,
30.07.2012./30.07.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

област София (столица), община Столична гр. София 1303

Дата:

02.12.2016

Организация:

УАЙЗЪР ЕООД
Агенция за подбор на персонал