СЪТРУДНИК ПРОДАЖБИ

ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД е част от международния концерн Либхер. В нашите повече от 140 дружества по цял свят работят над 44 000 сътрудника.

От създаването си през 2000 година фирма Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД инвестира над 200 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала.
Ние произвеждаме широка гама висококачествени хладилници и фризери, за които имаме пазари и клиенти. Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”.

Изисквания:

• Завършено висше образование;
• Владеене на гръцки език - ниво В2 е задължително условие;
• Компютърни умения - владеене на MS-Office;
• Владеене на немски или английски език е предимство.

Основни задължения:

• Комуникация с директни клиенти;
• Изготвяне на списъци за товарене, фактуриране;
• Заявки за транспорт за експедиране на уреди с куриерски фирми;
• Съдействие при организирането на маркетинговите активности на компанията. Снимки, продуктови данни, рекламни материали и каталози

Ние предлагаме:

• Стриктно спазване договореностите между страните.
• Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения.
• Здравословни и безопасни условия на труд.
• Вътрешнофирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури.
• Допълнително здравно застраховане.
• Социални придобивки

Необходими документи:
Автобиография и мотивационно писмо изпращайте до 31.05.2018 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Радиново

Адрес:

4202 с. Радиново, обл. Пловдивска

Дата:

06.07.2018

Организация:

Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД

Повече информация за Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД може да получите ТУК