Ръководител Лаборатория - Елин Пелин

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

За един от нашите клиенти, производствена компания на вибропресовани бетонни изделия, търсим Ръководител Лаборатория.

Задължения и отговорности:

• Осъществява качествен контрол на извадки по план за проверка и изпитвания на суровини и готова продукция.
• Изготвя протоколи от проведени тестове за изпитване на продуктите;
• Участва в дискусии за анализиране и разрешаване на проблеми с качеството;
• Отговаряне за подадени рекламации от клиенти и установяване на причините за това;
• Обучава новоназначените служители;
• Следи графици за калибриране на използваното работно оборудване.

Изисквания към кандидатите:

• Опит в областта минимум 2 години;
• Висше образование по Технология на силикатите, Аналитична химия или Техническа специалност в областта на производство на строителни материали;
• Много добро ниво на Английски език – B2;
• Отлична компютърна грамотност;
• Презентационни умения.

Клиентът ни предлага:

• Конкурентно възнаграждение;
• Допълнително Здравно осигуряване;
• Застраховка Живот;
• Ковид Застраховка;
• Ваучери за храна – 60лв;
• Допълнителна сума за транспорт за служители извън Елин Пелин.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

20.05.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК