СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ (ТЕХНИК)– ЮЖЕН ЦЕНТРАЛЕН РЕГИОН

Нашият клиент е българска компания, работеща повече от 25 години в областта на монтажа,
техническата поддръжка на маркиращи машини и системи за контрол на качеството, сервизна поддръжка и обучение на технически персонал.

Във връзка с разширяване на дейността в България, компанията търси:

Отговорности:
Техническа поддръжка на маркиращи машини и машини за контрол на качеството;
Инсталиране на софтуер за машини;
Обучение на потребителите за работа с машините;
Участие в планови и аварийни дейности и работа на разположение при необходимост (през нощта и през почивни дни)

Изисквания:
Средно специално техническо или висше техническо-автоматизация, електроника
Релевантен трудов опит е предимство, работата с компютър под WINDOWS и специализирани приложни програми;
Работен английски , на ниво четене на техническа документация и комуникация;
Шофьорска книжка категория В, издадена преди най-малко2 год.;

Условия:
Отлични възможности за професионална реализация. Отлични условия на работа и възнаграждение, съответстващо на нивото и отговорностите на позицията.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ -лиценз № 1414 до 09.03.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Електроника и Електротехника
Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

02.03.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК