НАЧАЛНИК СМЯНА ПРОИЗВОДСТВО

Руббертек България ЕООД е немска производствена компания, позиционирана в гр.Драгоман. Развива дейност на българския пазар от 2011-та година чрез производство на висококачествени еластомерни изделия за автомобилната индустрия.

Във връзка със стартиралa реорганизация и разширяване на производствената дейност в България, търсим да назначим:

НАЧАЛНИК СМЯНА ПРОИЗВОДСТВО, локиран в гр. Драгоман

Основни отговорности:
- Отговаря за ръководенето и организацията на екип от хора
- Осигурява, организира и управлява производствената дейност, съгласно предварително изготвен план за производство и оптималното натоварване на производствените мощности
- Контролира и анализира оперативните, производствени и икономически резултати от работата
- Съблюдава спазването на производствените технологии и работата на оборудването, вкл. качеството на произведената продукция
- Изготвя и отговаря за прилагането на месечни графици за работата на поверения му производствен екип, в т.ч. присъствени форми
- Изготвя справки за производствения процес
- Следи за спазване на трудовото законодателство и трудовата дисциплина

Изисквания към търсения кандидат:
- Натрупан опит в производствено предприятие и управление на персонал - минимум 2 години (от последните 5 години)
- Задължително завършено минимум средно (техническо) образование
- Готовност за работа на сменен режим, вкл. с нощни смени
- Познания за производствени процеси и специфики
- Проактивен и екипно-ориентиран подход
- Комуникативност, адаптивност, организираност
- Умения за работа с MS Office

Познанията по немски или английски език (работно ниво) и опит в международна компания ще се смятат за предимство в процеса по подбор.

Предимствата за Вас:
- Стимулиращо възнаграждение, при успешно представяне
- Възможност за допълнителна професионална квалификация в автомобилния бранш и управление на екип от хора
- Динамична работа в бързо развиваща се компания с опции за оформяне и/или подобряване на работна атмосфера и екипи
- Сигурност и дългосрочност на позицията
- Осигурен транспорт от/до гр. София

Ако предложението провокира интереса Ви, изпратете Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език (с функциониращи телефон и e-mail) до 15.02.2017г., като посочите референтния номер на позицията, за която кандидатствате!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Драгоман

Адрес:

гр. Драгоман

Дата:

26.01.2017

Организация:

"Руббертек България" ЕООД

Повече информация за "Руббертек България" ЕООД може да получите ТУК