Агроинженер или инженер-лесовъд

Детайли

Описание

За нашите трайни насаждения в региона на Разград търсим да назначим веднага и за неопределено време на пълен работен ден

Вашите задължения обхващат:
- оценка на пригодността на нови терени и локации
- организиране и направляване на работниците
- Контролиране на извършената работа
- Редовна инвентаризация на наличността и състоянието на техниката и насажденията
- провеждане на агро-експерименти

Вашият профил:

- Завършено висше агро- или лесотехническо образование (бакалавър или по-висока степен)
- практически опит в селското стопанство / лесовъдството
- добро владеене (писмено и говоримо) на немски език и / или на английски език
- Готовност за ръководене на работниците
- Готовност за работа с гъвкаво работно време, с работни пикове през пролетта / началото на лятото
- Местоработата е локализирана в района на Разград
- Свидетелство за управление на МПС, кат.В

Ние предлагаме:
- възможност за дългосрочна работа в международна компания
- Добро заплащане
- инновативно и перспективно работно място
- Възможност за самостоятелно разпределяне на работното време

Моля, изпратете Вашата писмена кандидатура на немски или английски език по електронен път на адрес bewerbung@plan-8.bg. На този имейл адрес сме също на разположение за допълнителни въпроси.

Cathaia BG Service GmbH & Co KG е немска компания с филиал в България, която се занимава с изграждането и поддържането на трайни насаждения за производството на ценна дървесина. Тя принадлежи към международните компании PLAN 8 GmbH и Cathaia International GmbH & Co KG, които се занимават с възобновяема енергия и дървесни насаждения в много страни по света.

Wir suchen zur Betreuung unserer Baumplantagen in der Region Razgrad ab sofort, unbefristet und in Vollzeit

einen Agrar- oder Forstingenieur

Ihr Aufgabenspektrum umfasst:
-Begutachtung neuer Standorte
-Führung der Arbeiter
-Kontrolle der geleisteten Arbeit
-Regelmäßige Inventur des Bestandes
-Durchführung von Versuchen

Ihr Profil:

- Abgeschlossenes Hochschulstudium der Agar- oder Forstwissenschaften (B.Sc. oder höher)
-praktische Erfahrungen in der Land-/Forstwirtschaft
-Gute Kenntnisse des Deutschen und/oder des Englischen in Wort und Schrift
-Bereitschaft zur Mitarbeiterführung
-Bereitschaft zu flexiblen Arbeitszeiten, mit Arbeitsspitzen im Frühjahr/Frühsommer
-Die Arbeitsstelle ist ortsgebunden in der Region Razgrad
-Auto-Führerschein

Wir bieten:
-langfristige Beschäftigungsmöglichkeit in einer international tätigen Firma
-gute Bezahlung
-innovativer und zukunftsorientierter Arbeitsplatz
-Möglichkeiten der selbstständigen Zeiteinteilung

Bitte schicken Sie ihre schriftliche Bewerbung in deutscher oder englischer Sprache elektronisch an bewerbung@plan-8.bg. Unter dieser Emailadresse stehen wir Ihnen auch für Rückfragen zur Verfügung.

Die Cathaia BG Service GmbH & Co KG ist eine deutsche Firma mit Niederlassung in Bulgarien, welche sich mit der Anlage und Pflege von Baumplantagen beschäftigt. Sie gehört zu den international tätigen Firmen Plan 8 GmbH und Cathaia International GmbH & Co KG, welche sich in zahlreichen Ländern der Welt mit erneuerbaren Energien und Baumplantagen beschäftigen.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
Завършено висше агро- или лесотехническо образование (бакалавър или по-висока степен) - практически опит в селското стопанство / лесовъдството - добро владеене (писмено и говоримо) на немски език и / или на английски език - Готовност за ръководене на работниците - Готовност за работа с гъвкаво работно време, с работни пикове през пролетта / началото на лятото - Местоработата е локализирана в района на Разград - Свидетелство за управление на МПС, кат.В

Ние предлагаме

Вид заетост:
Пълен работен ден

Срок на заетост:
Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2500 лева на месец

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство

Държава:

България

Населено място:

Гр. Разград

Адрес:

област Русе, община Русе гр. Русе 7000 ПЕТЪР БЕРОН No 1, офис 15, ет. 4

Дата:

28.03.2017

Организация:

ПЛАН 8 България ООД
Фирма/Организация - Директно търсеща служители

Детайли за организацията:

Повече информация за ПЛАН 8 България ООД може да получите ТУК

КАНДИДАТСТВАЙ