Учител по немски език- Пловдив

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент е най-бързо разрастващата се международна компания и лидер в своя сектор. Нашият доверен партньор търси отговорен и амбициозен човек за позицията:

Учител по немски език

Нашето предложение:

• Възможност да работите по интересен проект и да придобиете безценен опит в международна компания;
• Възможност за работа по бъдещи проекти;
• Възможност за разработване на различни видове обучения с цел професионално и личностно развитие;
• Гъвкаво работно време и мотивиращо възнаграждение;

Изисквания:

• Завършено висше образование със степен магистър или бакалавър в специалност "Немска филология" или "Педагогика на обучението по немски език";
• Педагогическа правоспособност;
• Отлична компютърна грамотност;
• Предишен опит в работа с деца/възрастни и опит като учител ще се счита за предимство.
• Комуникативни и презентационни умения;
• Мотивация, ангажираност и фокус към детайлите;

Отговорности:

• Планиране, подготовка и провеждане на езиковия курс за начинаещи и напреднали групи;
• Разработва учебен план и седмично разписание;
• Предоставя необходимите материали по време на обучението;
• Подготвя отчет за присъствие и оценка на учениците;

* Ангажиментът е от 3 до 6 месеца с потенциал за удължаване на периода.

Идеалният кандидат за позицията е усмихнат, позитивен, креативен, отговорен и търпелив. Ако припознавате себе си, кандидатствайте, като ни изпратите своя актуална автобиография и снимка.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Gi Group е лицензирана от МТСП, лиценз N 2348/18.09.2017 г., безсрочен.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

21.02.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК