ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА- Велико Търново

Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.
Нашият клиент е водеща компания в производството на захарни изделия за пазари в цялата страна и чужбина. Във връзка с развитието на дейността, компанията търси да назначи мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позиция:

ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА НА МАШИНИ

Изиксвания:
Средно техническо образование
Опит и познания в областта на поддръжката и експлоатацията на машини 1-2 години
Готовност за поемане на отговорност и инициатива
Комуникативност и умения за работа в екип

Отговорности:
Извършването на поддръжка на машини и производствени линии
Извършване на планувани и аварийни ремонти
Разглобяване, почистване и монтаж на техническо оборудване

Компанията предлага:
Стабилност и дългосрочна заетост
Възможност за развитие
Работа на три смени - първа, втора и нощна смяна
Атрактивно възнаграждение
200 лева ваучери за храна
Безплатен транспорт от гр. Горна Оряховица, Велико Търново, Лясковец, Полски Тръмбеш, Златарица и Дебелец

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

27.12.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК