МЪРЧАНДАЙЗЕР

Търсим мърчандайзер, който да посещава веднъж на седмица обекта на Жанет и обектите на Кауфланд.

Нашите изисквания:

- Предишен опит на позиция мърчандайзер е задължителен;
- Добри организационни умения и комуникативност;
- Мотивираност за развитие в сферата на мърчандайзинга;

Основни задължения:

- Излагане на стоките по оптимален начин спрямо фирмените изисквания и стандарти;
- Ефективно и целесъобразно извършване на служебните задължения;
- Изготвяне на коректни отчети и справки.

Нашето предложение:

- Работа в мърчандайзинг компания със силна мотивация за развитие;
- Работно време - почасово;
- Възнаграждение на база изработените часове;

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

23.05.2024

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК