Машинен инженер-конструктор

Фирма специализирана в производство и монтаж на метални конструкции
търси КОНСТРУКТОР - ТЕХНОЛОГ .

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Организира и контролира разработването на конструктивни документации;
- Оптимизира наличните конструктивни документации;
- Оптимизира и структурира разходите на материали и суровини;
- Следи за наличието на нови технологии;
- Следи за спазването на конструктивните разработки и технологията в
производството;
- Изготвя технологична документация съгласно стандартите на компанията;
- Предлага и следи за наличието и прилагането на подобряващи и
превантивни действия в структурното звено.
- Участва при внедряване на нови изделия или технологии, ново
оборудване, нови инструменти
- Контролира качеството на настройване, пренастройване и ремонта на
оборудването и спазването на технологичната дисциплина

ИЗИСКВАНИЯ:
- Висше образование - Машинен инженер / Конструктор;
- Отлична компютърна грамотност, работа с AutoCAD;
- Предимство - Solid Works, Английски език, опит като конструктор
- Комуникативност, работа в екип
- Способност да се справя с поставените срокове и задачи в динамична
среда;

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Възможност за професионално развитие и кариерно израстване;
- Добри условия на труд;

Ако имате необходимите знания и умения изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

02.05.2017

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК