Шивачки

Поради разширяване на работния обем фирма "Пфаф Тирортопедитехник" ООД търси да назначи 2 (две) шивачки на пълен работен ден с постоянна заетост.

Изисквания към кандидатите за позицията на шивачка:
- Задължителен стаж като шивачка и опит в работа на права машина с троен транспорт, зиг-заг машина, приспособления (фунии)
- Сръчност, прецизност и качество на изпълнение
- Бързо адаптивни, безконфликтни и лоялни кандидати с желание за работа
- Спазване на дисциплина и чистота на работното място
- Умение за работа в екип

Основните задължения на позицията са:
- Извършва професионален шев на висококачествени продукти
- Изпълнява ежедневно плануваната норма

Ние предлагаме:
- 8 часов работен ден, 40 часова работна седмица
- Социален пакет осигуровки върху пълна работна заплата
- Постоянен трудов договор
- Добро и коректно заплащане
- Добри условия на труд (осветление, климатизирано отопление, съблекални, регламентирани почивки по време на работния ден)

Ако предложението да се присъедините към нашия екип представлява интерес за Вас, моля изпратете СV (автобиография) и оставете телефон за връзка. В рамките на една седмица ние ще Ви потърсим за интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Шивачка

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Пловдив

гр. Пловдив, ж.к. Тракия - Индустриална зона, ул. Нестор Абаджиев 57, вх. А, ет. 3

Дата:

09.02.2017

Организация:

Пфаф Тирортопедитехник ООД

Повече информация за Пфаф Тирортопедитехник ООД може да получите ТУК