Инженер - конструктор (щанцови инструменти)

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

Във връзка с увеличаване производството на наш уважаван клиент търсим мотивирани и квалифицирани кандидати за позицията:

Ако...

Търсите сигурна работа в развиваща се компания.

Обичате да прекрвате часове, разработвайки проекти в AutoCAD, а SolidWorks е един от предпочитаните за Вас инструменти за 3D визуализация.

Имате желание да постигате високи резултати и да работите в иновативна компания.

Тогава тази позиция може да е много подходяща за Вас.

Вашите отговорности ще са:

- Да изготвяте идейни проекти, скици и технически задания;
- Да участвате в настройката и пускането в експлоатация на опитни образци;
- Да работите по усъвършенстване на вече съществуващи проекти и скици с цел подобряване на техните характеристики.

От Вас очакваме да имате:

- Висше техническо образование - машинен инженер или друго релевантно;
- Отлични познания и опит в работата със CAD/CAM системи за проектиране - опит в работата със SolidWorks е предимство;
- Дисциплинираност, отговорност и отлични умения за работа в екип.
- Опит в проектирането на инструментална екипировка и щанцови инструменти е предимство.

Компанията предлага:

- Условия за дългосрочна реализация в утвърдена компания;
- Конкурентно възнаграждение и допълнителни социални придобивки;
- Възможности за повишаване на квалификацията;
- Дългосрочна работа и коректно отношение.

Ако успяхме да предизвикаме Вашия интерес и смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате с актуална автобиография и портфолио с Ваши проекти (при възможност).

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.02.2017

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК