ТЕХНИК - ОПЕРАТОР В ПРОИЗВОДСТВО НА БЕЗАЛКОХОЛНИ НАПИТКИ

АСПАЗИЯ - 92 ООД е българска компания тясно специализирана в производство на безалкохолни напитки. Ние имаме 24г. опит в областта. Разполагаме с модерен завод на територията на гр.София. Във връзка с нарастващите потребности на компанията и целите, които си поставяме търсим:

ТЕХНИК-ОПЕРАТОР В ПРОИЗВОДСТВО НА БЕЗАЛКОХОЛНИ НАПИТКИ

Описание на длъжността:

Отговаря за ефективно управление, контрол и работа на обслужваните машини в цеха. Извършва, качествено и в най-кратък срок, настройки и ремонтни операции на възли и агрегати. Заедно с оператора изпълнява всички дейности, свързани със стартирането на машината,зареждането с необходимите помощни материали, смяна на консумативи, почистване, спиране на машината и хигиенизиране на производствените и прилежащи помещения и складове

Основни функции/задачи:
-Извършва ремонт и настройки на агрегати и възли, като поддържа в изправност и на необходимото техническо равнище машините, апаратите и съоръженията, с които работи, съгласно технологичните инструкции.
-Заедно с операторите обслужва машината, когато тя е в процес на производство.
-Осигурява максимално и ефективно използване на оборудването по мощност в установеното работно време с отчет на регламентираните технически престои.
-Установява и отстранява причините за дефекти по опаковките, свързани с неизправност на оборудването.
-Използва ефективно материалите и суровините.
-Извършва планови профилактични прегледи и текущи ремонти, съгласно инструкциите и графиците за планово-предпазни ремонти.
-Отчита и регистрира появилите се непланови престои по време и причини.
-Упражнява системен контрол за почистване на машините и съоръженията.
-Полага грижи за повишаване на квалификацията на операторите.
-Наставлява и подмомага въвеждането на нови служители и стажанти в „Производството”.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:
Техническо

Специални умения:
-Средно-техническо образование ( за предпочитане електро специалности и квалификационна група по електробезопасност) -Познаване на автоматизираните системи за управление на производството, Нормативните документи, свързани с експлоатацията и ремонта на машините и съоръженията; Технологията на ремонтните работи и основите на производствената технология; Установените стандарти за безопасност на храните.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1300 лева на месец

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София ул Г.Караславов №1

Дата:

15.02.2017

Организация:

АСПАЗИЯ-92 ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АСПАЗИЯ-92 ООД може да получите ТУК