Главен оператор - началник смяна в производство

Главен оператор - началник смяна в производство на безалкохолни напитки
АСПАЗИЯ - 92 ООД е българска компания тясно специализирана в производство на безалкохолни напитки. Ние имаме 24г. опит в областта. Разполагаме с модерен завод на територията на гр.София. Във връзка с нарастващите потребности на компанията и целите, които си поставяме търсим:

Главен оператор -началник смяна

За да се справяте ефективно с изискванията на длъжността е необходимо да имате желание за динамична работа, изискваща навременно и точно изпълнение на задачи в кратки срокове , готовност за работа на смени.

Вашите основни трудови задължения ще включват:

• Ръководи работата на смяната.
• Познава в детайли работата и настройките на всички машини
• Участва пряко в производствения процес, следи и отговаря за качеството на произведената продукция;
• Извършва оперативен надзор, и участва в пренастройката на линията с цел постигане на
максимална производителност
• Организира почистването на работните помещения и машините
• Пряко извършва плановите CIP - процедури на поточната линия
• Попълва техническата документация пряко свързана с работата на смяната;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София ул Г.Караславов №1

Дата:

21.02.2017

Организация:

АСПАЗИЯ-92 ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АСПАЗИЯ-92 ООД може да получите ТУК