Персонал производство на мебели

Поради разширяване обема на работа и новоткриващ се цех за производство на мебели.
Водеща фирма за производство на мебели търси
да назначи:

ОПЕРАТОР ПАКЕТЕН ЦИРКУЛЯР

-Кандидатите да имат трудов стаж на подобно устройство 1 година.

ОПЕРАТОР РАЗКРОЙВАЩ ЦИРКУЛЯР

- Добро заплащане и добри социални условия.

МАШИНЕН ОПЕРАТОР НА CNC
Задължения и отговорности:
- Управлява и контролира машината
- настройва машината според технологичната документация
- позиционира плоскостите
- определя технологичната последователност в процеса
- носи отговорност за качеството на детайлите
- носи отговорност за последователността и времето за изпълнение на технологичният процес

Изисквания към кандидатите:
- Средно образование;
- Изпълнителност, точност, комуникативност и организираност;
- Динамична и отговорна личност;
- Задължителен опит

Ние Ви предлагаме:
- Фирмено обучение;
- Възможност за професионална реализация;
- Обучение в млад екип и динамична работна среда;
- Мотивиращо възнаграждени

МАШИНЕН ОПЕРАТОР НА КАНТИРАЩА МАШИНА

- Управлява и контролира машините за рязане и кантиране на плоскости за мебели
- определя технологичната последователност в процеса на разкрояване и кантиране
- носи отговорност за последователността при разкроят
и кантирането и времето за изпълнение на технологичният процес

- Мотивиращо възнаграждение

ТАПИЦЕРИ ЗА МЕКА МЕБЕЛ

Изисквания:
* опит в производството на мека мебел
* прецизност, концентрация и внимание към детайлите;

ОБЩ РАБОТНИК
Основни задължения и изисквания:
- изпълнява помощни и спомагателни работи при всички видове дейности в цеха;
- извършва товаро- разтоварни работи ;
- поддържа чистотата в цеха и пространството около него;
- пали и поддържа отоплителната система (котел) в мебелния цех

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София ж.к. Надежда 2 бл.252 , вх.Б , ет.1 , ап.17

Дата:

17.07.2018

Организация:

Мебел Груп Корпорейшън ЕООД

Повече информация за Мебел Груп Корпорейшън ЕООД може да получите ТУК