Специалист маркетинг и продажби на светодиодно (LED) осветление

„Лидер-Лайт България” ЕООД е иновативна компания, част от Консорциум ИНКОТЕКС ГРУП, с предмет на дейност - маркетинг и търговия на LED осветителни тела . Дружеството е част от Международния Холдинг – ИНКОТЕКС, който е с повече от 25 годишна история на пазара в областта на разработката, производство и продажба на LED oсветление и други електронни изделия.
Във връзка с разширяване на дейността си „Лидер-Лайт България ” ЕООД,търси да назначи:
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше Икономическо/ Техническо образование;
• Технически познания в сферата на осветлението и на LED технологиите;
• Умения за водене на преговори с нови и съществуващи клиенти;
• Компетентност в В2В продажбите;
• Разширяване на клиентската мрежа в страната и чужбина;
• Търговски опит в директни и корпоративни продажби в сферата на осветителните продукти на подобна позиция – минимум 2 години
• Находчивост, отговорност, инициативност, комуникативност и ентусиазъм за увеличаване на пазарните позиции;
• Много добра компютърна грамотност- MS Office;
• Отлично владеене на английски език-писмено и говоримо;
• Свободно владеене на втори език / Руски/ е предимство;
• Свидетелство за управление на МПС;
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Осъществява контакти и развива отношенията с клиентите от бранша в поверения му регион с цел повишаване на продажбите;
• Обслужва и развивa клиентската мрежа в поверения му регион и отговоря за отношенията с клиентите;
• Установява и разбира нуждуте на клиента, с цел представяне на правилните продукти и решения;
• Отговаря за ръст на продажбите при настоящите клиенти, а също и за постигане на продажби на нови клиенти;
• Изготвя оферти и търговска документация съобразени с нуждите на клиента и договаря условия на сътрудничество;
• Участва в проучване, анализ и следене на нови тенденции в сферата на LED технологиите;
• Участва в подготовката на тръжна документация и участие на фирмата в търгове;
• Изпълнява набелязаните обеми за продажба и целте за дистрибуция;
• Участва в изложби и събития, които представят компания;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Динамична и интересна работа с атрактивно възнаграждение, обвързано и с постигнатите резултати;
• Работа на постоянен трудов договор в много добра работна среда и екип от професионалисти;
• Въвеждащо фирмено обучение;
• Възможност за професионално развитие;

Документи за кандидатстване:

• Автобиография;
• Мотивационно писмо;
• Актуална снимка;

Изпратете Вашата автобиография и мотивационно писмо в срок до 21.03.2017 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Икономика

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София , бул. " Христо Ботев" 28, ет.4

Дата:

02.03.2017

Организация:

ИНКОТЕКС ГРУП