ШИВАЧ/ШИВАЧКА НА ПРАВА МАШИНА И ОВЕРЛОГ

Ние сме фирма за производство и онлайн продажби на екологични изделия за дома.
Поради разрастване на дейността търсим да попълним екипа с шивач/ка на пълен работен ден.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ

• Разкроява и шие калъфи за матраци, спално бельо, покривки и други текстилни изделия за дома
• Шие прецизно, чисто и точно

ОЧАКВАНИЯТА НИ КЪМ УСПЕШНИЯ КАНДИДАТ

• Умение да шие прецизно на професионална шевна машина
• Умения за ушиване на цялостно изделие, не само конкретни операции
• Опит като шивач/ка в шивашко предприятие или студио
• Внимание към детайлите, отговорност, организираност, желание за работа
• Усет и умения за красива и качествена изработка на текстилния продукт

ПРЕДЛАГАМЕ

• Работа и заплащане, които не са обвързани с норма
• Сигурни и коректни трудови отношения
• Мотивиращо заплащане и бонуси за прецизност в работата
• Много добри условия на труд в централната част на София, до метростанция Джеймс Баучер
• Приятелска и уютна атмосфера в малък екип

Очакваме Вашата кандидатура тук или на телефон 0896870651 - Мария Петрова

Гарантираме стриктно спазване на конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД на изпратените ни кандидатури, които ще се използват единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Майор Томпсън 57В

Дата:

05.09.2018

Организация:

ХОУМ ОФ УУЛ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ХОУМ ОФ УУЛ ООД може да получите ТУК