Боргвергист

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2000 служители в повече от 19 страни на територията на Европа, Азия и Америка.

Към настоящия момент Gi Group търси да назначи за свой клиент:

Боргвергист

Изисквания:

- Средно специално по машиностроене;
- Стаж в машиностроително предприятие;
- Възможност за работа в екип.

Отговорности:

- Обработване на сложни детайли, изискващи комбинирано закрепване;
- Познаване на чертежи, машинни детайли и определяне на технологичната
последователност при обработване на много сложни корпусни детайли;
- Определяне оптималния режим на рязане;
- Измерване на повърхнини при използване на най-точни измервателни;
инструменти – пасаметри, микрометри, оптически уреди и др.

Компанията предлага:

- Възможност за придобиване на нови знания и умения
- Работа в динамичен екип от професионалисти
- Отлични условия на работа
- Конкурентно възнаграждение

Ако имате интерес към предложението, моля, изпращайте актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 1516, валиден до 09.10.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

10.03.2017

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК