ОПЕРАТОР НА МАШИНА- София

Gi Group е част от Gi Group Italy - една от водещите световни компании, предоставящи услуги за развитие на пазара на труда, оперираща в областта на временното и постоянно наемане на персонал, търсене и подбор, както и разнообразие от допълнителни консултантски дейности в областта на човешките ресурси.

Нашият клиент, е производител на широка гама валцовани и пресовани продукти от мед и медни сплави, конкурентноспособна модерна Европейска компания с клиенти в цял свят. Мисията на компанията е да създават стойност чрез отличните постижения на техните служители, продукти и услуги, и с уважение към околната среда и обществото. Търсим да назначим мотивирана и отговорна личност за позицията:

ОПЕРАТОР НА МАШИНА

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

- Възможност за развитие и придобиване на безценен опит;
- Вълнуваща позиция в областта, в компания лидер в своя сектор;
- Отлично възнаграждение и социален пакет;
- Работа на график /дневни и нощни смени/;
- Осигурено работно облекло;
- Осигурена безплатна квартира, ако не живеете на територията на гр. София;

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Подготовка на необходимите суровини и материали за работа;
- Подготовка на работното място, машини и съоръжения за работа;
- Проверка на качеството на готовата продукция;
- Почистване на работните място и работното оборудване;
- Спазване на правилата за лична и производствена хигиена и основните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Средно образование;
- Висока мотивация и желание за работа;
- Умения за работа в екип.

Все още нямате опит, но имате висше техническо образование и търсите възможност за развитие? Изпратете актуална автобиография или се свържете с нас:

+359 885 445 666 - НИКОЛЕТА ПЕТКОВА

Ако имаш интерес към нашето предложение, тогава бихме се радвали да получим твоята кандидатура!

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен./

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

29.06.2022

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК